wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Aktualności

Rekiny Grenlandzkie mogą żyć nawet 400 lat!

Wiedzieliście, że rekiny grenlandzkie mogą żyć ponad 400 lat? Są najbardziej długowiecznymi kręgowcami na Ziemi. Spotkać je można m.in. w wodach Grenlandii, gdzie najstarsze z nich mogły być świadkami tego, jak w XVII wieku na wyspę...

czytaj więcej...

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIĘKNEJ POGODY, ODPOCZYNKU I DUŻO CZASU NA ZAPLANOWANIE KOLEJNYCH WYMARZONYCH PODRÓŻY. ORAZ TRADYCYJNIE SMACZNEGO JAJKA - NA TWARDO, NA MIĘKKO I NA SUROWO TEŻ ;)

czytaj więcej...

Wiosenna promocja: GRUZJA - 5 procent

Wiosna się rozkręca, robi się ciepło, a to z pewnością rozbudza waszą podróżniczą wyobraźnię. Aby pomóc wam w dokonaniu wyboru kierunku wakacyjnych wojaży mamy dla was coś na zachętę.

czytaj więcej...

Wróciliśmy z OMANU!

Za nami pierwsza tegoroczna wyprawa do Omanu. Jurek Arsoba przez dwa tygodnie odsłaniał przed uczestnikami kolejne uroki tego wyjątkowego kraju. ...

czytaj więcej...

NADDNIESTRZE - nowy kierunek wypraw!

Chcecie zobaczyć żywy skansen komunizmu? Warto odwiedzić Mołdawską Republikę Naddniestrzańską - młode 25-letnie państwo, którego nie ma na mapach, a które istnieje niedaleko nas, niecałe 600km od granicy Polski w linii prostej.

czytaj więcej...

DZIŚ WALENTYNKI!

przez jednych lubiane, przez innych wręcz przeciwnie, ale na pewno zakorzenione w kulturze wielu krajów. I jak to zazwyczaj bywa, każdy naród obchodzi je na swój sposób.

czytaj więcej...

WOLNE MIEJSCA NA POTWIERDZONE WYPRAWY

Witajcie! Mamy jeszcze wolne miejsca na potwierdzone wyprawy w różne zakątki świata.

czytaj więcej...

W Krakowie powstaje ALEJA PODRÓŻNIKÓW, ODKRYWCÓW i ZDOBYWCÓW!

To świetny oryginalny pomysł Klubu Podróżników Śródziemie z Krakowa, zwłaszcza jego szefa Albina Marciniaka. ...

czytaj więcej...

JAPOŃCZYCY KOCHAJĄ FESTIWALE!

Japończycy kochają festiwale, są one jednym z najważniejszych elementów japońskiego folkloru. Nie sposób policzyć ile dokładnie odbywa się ich w ciągu roku. Tym bardziej, że oprócz tych o zasięgu ogólnokrajowym, jest też bardzo wiele...

czytaj więcej...

WOLNE MIEJSCA NA WYPRAWY W 2017!

W rozpoczętym właśnie roku 2017 chcemy zabrać was w wiele ciekawych rejonów świata. Przygotowaliśmy bogate programy wypraw po krajach i miejscach, które naprawdę warto zobaczyć. Kilka z nich polecamy szczególnie.

czytaj więcej...