wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

KLUB PODRÓŻNIKÓW Arsoba Travel


Klub Podróżników to społeczność ludzi, którzy lubią podróżować, głodni są wciąż nowych wrażeń i miejsc, aktywni i otwarci, tolerancyjni i może nieco szaleni...
Klubowiczem może zostać każdy, kto weźmie udział w wyprawie Arsoba Travel.
Sympatykiem może zostać każda osoba zainteresowana wyprawami i trampingiem Arsoba Travel, oraz działaniami podejmowanymi przez Klub Podróżników.

    KLUB organizuje i podejmuje najróżniejsze działania związane z promocją aktywnej turystyki, integracją wewnętrzną i dobrą zabawą. Zarejestrowani i zalogowani w serwisie www.arsobatravel.pl Klubowicze oraz Sympatycy będą mieli dostęp do specjalnie tylko dla Nich przygotowanych propozycji, zasobów i materiałów.
    Klubowicze mają możliwość uczestniczenia w specjalnych, klubowych imprezach. Będą także honorowani, np. otrzymaniem rabatu na wyprawę Arsoba Travel (w wysokości 3-7%).
    Sympatycy mają możliwość uczestniczenia w otwartych imprezach, pokazach i innych wydarzeniach.
    Aby zostać aktywnym Klubowiczem lub Sympatykiem - ZAREJESTRUJ SIĘ.


Wieczory Fanaberii - fotografie z Kamczatki, grudzień 2009

KAMCZATKA była tematem I wieczoru FANABERII.
Tym samym 2 grudnia 2009 r. rozpoczęliśmy na szczecińskim Deptaku cykl spotkań z nietuzinkowymi osobami i ich niezwykłymi pasjami.

czytaj więcej...

Kajak Jamboree Gdynia 2009

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w kolejnej, czwartej już edycji, KAJAK JAMBOREE - VIDEO & PHOTO SHOW - festiwalu filmów oraz konkursu fotografii o tematyce kajakowej, który odbył się 28 listopada 2009 roku w Żyrafie w Gdyni.

czytaj więcej...

Spotkanie z Olkiem Doba po opłynięciu Bajkału w Książnicy Pomorskiej

24 sierpnia 2009 roku, w dniu powrotu Aleksandra Doby z Rosji, znad Bajkału do Szczecina, Wielkiego Podróżnika a naszego Klubowicza przywitała rodzina, przyjaciele i liczni przedstawiciele mediów. Nie zabrakło innych klubowiczów z Klubu Podróżników Arsoba Travel.

czytaj więcej...

Wiosenna naWAŁnica - pieszy rajd na orientację

Zapraszamy na I pieszy rajd na orientację pn. „Wiosenna naWAŁnica” !!!

czytaj więcej...