wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

    Opisy wypraw 2010 znajdują się w dziale WYPRAWY - zapraszam.
    W 2009 roku zakończona już główna wyprawa to: "CHINY + zaćmienie Słońca" - druga z cyklu wypraw "zaćmieniowych", w czasie której obserwowaliśmy to niezwykłe, fantastyczne zjawisko. To, jak wpłynęło ono na Uczestników ubiegłorocznej i obecnej wyprawy "zaćmieniowej" na rosyjski Ałtaj i nad Bajkał oraz do Chin, przeczytać można w dziale OPINIE.
    Ale Uczestnicy to nie astronomowie, zatem zaćmienie Słońca, choć niesamowite i w każdej nowej scenerii niepowtarzalne, jest tylko pretekstem, wokół którego buduję trasę trampingu. Bo przede wszystkim chodzi o poznanie i doświadczenie kultury, ludzi, ich codziennego życia, zabytków i przyrody. W dziale GALERIE ZDJĘĆ  czekać będą na Państwa setki fotografii - to wspomnienie wypraw, których nie zapomnimy, ale też rzut oka na kraje i regiony, do odwiedzenia których Państwa zaproszę.
    Podobnie w dziale FOTO-PREZENTACJE znajdziecie sporo zdjęć -  fotograficzne prezentacje multimedialne.
    Nie wszystko można pokazać na zdjęciach. Często zapis wydarzeń, emocji, lepiej i ciekawiej pamięta się na filmie, z dźwiękiem. Dlatego w dziale FILMY sukcesywnie umieszczamy krótkie filmowe relacje z wypraw.
    Czymże byłyby jednak wyprawy i podróżowanie bez współtowarzyszy, bez ludzi z którymi możemy dzielić się naszą pasją, radością i którzy pomogą w potrzebie? Dlatego KLUB PODRÓŻNIKÓW zaprasza - nie tylko Uczestników moich wypraw, ale wszystkich, którym bliskie są idee podróżowania, zwłaszcza trampingowego.
Staramy się, aby wokół serwisu arsobatravel.pl wiele i często się działo. Dlatego podejmujemy różne działania na styku podróży, aktywnej turystyki i kultury, nie zapominając przy tym o naszych Klubowiczach i Sympatykach. Ma być zawsze ciekawie i wesoło! Stąd AKTUALNOŚCI - czytajcie, co szykujemy nowego, oglądajcie jak było.
    W dziale INFORMACJE, który będziemy sukcesywnie rozwijać, czeka wiedza... co to jest tramping, co spakować do plecaka, czy i na co się zaszczepić, jak i czym podróżujemy, gdzie śpimy, kursy walut i in.
    Zanika niestety w narodzie sztuka pisania listów. Wolimy dziś wysłać przez internet elektroniczną kartkę.. proszę bardzo - w dziale E-KARTKI znajdą się nie tylko egzotyczne krajobrazy. W czasie wyprawy umieścimy tam np. grupowe zdjęcie w kraterze wulkanu lub na chińskim Wielkim Murze, które Uczestnik będzie mógł wysłać z kafejki internetowej znajomym jeszcze przed powrotem.
    Menu zamykają działy, w których znajdziemy linki do interesujących stron i serwisów: POLECAMY, oraz formularz kontaktowy, telefony itp: KONTAKT.

                                                                                                                            Do zobaczenia na szlaku - Jerzy Arsoba


    Działamy na polskim rynku jako agent turystyki. Współpracujemy z Biurem Podróży BRITAS Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, ul. Papieża Jana Pawła II 49a, nr KRS 0000116624, prowadzącym działalność organizatora turystyki na podstawie wpisu do ewidencji działalności regulowanej Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego (zezwolenie nr Z-009/99/04 w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997 r. z późniejszymi zmianami), posiadającym obowiazkową dla organizatorów turystyki gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez TUiR CIGNA STU S.A. nr UF/1505/20/03/2008 - z dnia 06.02.2008.

PILOCI Arsoba Travel

Ten element serwisu jest jeszcze opracowywany. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapraszamy wkrótce.

czytaj więcej...