KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Aktualności

Wielkie rabaty na naszą wyprawę po wschodnich USA

Do USA nie potrzebujemy już wiz, a od 12 czerwca nie trzeba już robić testów przed wylotem! Wielkie rabaty 8.000 i 3.000 złotych są do wzięcia!

czytaj więcej...

NAJBLIŻSZE PREZENTACJE: Portugalska pętla. 2400 km piechotą

Z powodu pandemii Jurek Arsoba stracił pracę życia, postanowił więc… odnaleźć harmonię istnienia. Miała mu w tym pomóc piesza wędrówka wokół Portugalii, wzdłuż jej granic. Samotna, choć nie do końca – w wyprawie towarzyszył mu...

czytaj więcej...

Portugalia Jurka Arsoby na Gryfińskim Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij

W dniach 06-10 kwietnia odbył się 16. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij". To były piękne dni, pełne opowieści o podróżach, kosmicznych energii i nowych przyjaźni. ...

czytaj więcej...

Solidarni z Ukrainą

Barwy flagi Ukrainy to niebieski – kolor nieba, symbol pokoju i żółty – kolor zboża, symbol bogactw ziemi. To barwy obecne od kilku dni na całym świecie, który krzyczy NIE Putinowi i wojnie!

czytaj więcej...

Rozpoczynamy organizację wypraw na 2022 rok

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy przygotowania do dwóch potwierdzonych wypraw.

czytaj więcej...

Podsumowanie wyprawowe 2021

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy podsumować 2021 rok i napisać, że w końcu mogliśmy zabrać Was na wyprawy! Po 2020 roku to niesamowita odmiana... Dziękujemy, że byliście z nami!

czytaj więcej...

Światowy Dzień Turystyki

Turystki i Turyści, Życzymy Wam, by Światowy Dzień Turystyki był zwiastunem jej zdrowienia! A sobie mocno życzymy byśmy mogli organizować dla Was wyprawy bez ograniczeń.

czytaj więcej...

Gruzińskie Miasto Miłości

Signagi to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miasteczek Gruzji. Zwane jest Miastem Miłości, klimatem przypomina miasta Toskanii, a na dodatek leży w winiarskiej Kahetii.

czytaj więcej...

Portugalskie azulejo

Przygotowując dla Was trzeci (!) program portugalski przebijaliśmy się przez setki zdjęć, które przywozimy z naszych wypraw. I przepadliśmy w błękicie! W błękicie wód, nieba i płytek azulejo.

czytaj więcej...

Islandia - nowy aktywny obszar wulkaniczny Fagradalsfjall

Isladnia ma nowy aktywny obszar wulkaniczny Fagradalsfjall. Warto wybrać się do krainy ognia i lodu, by doświadczyć jak tworzy się nowy wulkan, zobaczyć erupcję lawy i nowe pola lawowe.

czytaj więcej...