KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

AFRYKA: opinie Uczestników wypraw i wycieczek Arsoba Travel


...

MAROKO

Odwiedziliśmy Maroko tuż przed Wigilią rodzinnie, tzn. my i dzieciaki - starszy lat 10 i młodszy 6 miesięcy. Zważywszy na wiek najmłodszego uczestnika wycieczki, jako rodzice mieliśmy sporo obaw przed wyjazdem. Szybko okazało się jednak, że wszystkie zmartwienia zostały daleko w naszym mieście. Z Jurkiem - naszym pilotem po prostu nie sposób się o nic martwić. Po pierwsze logistycznie wszystko dopięte na ostatni guzik, po drugie gdyby komuś z nas brakło energii po np. nieprzespanej nocy i całodniowej wędrówce z maluszkiem na plecach, Jurek jakby ma jej zawsze w zapasie i podejrzewam że chętnie użyczy :-) a po trzecie gdy ci humor nie dopisuje natychmiast posłuchaj swojego pilota a ręczę że wróci do ciebie ze zdwojoną siłą.
I nie prawdą jest, że z dzidzią wycieczka ogranicza się do oglądania  pokoju i hotelowego basenu i to w rozsądnych godzinach. Jurek przygotował dla nas świetną wyprawę, która szybko zamieniła się w fantastyczną przygodę, a nasz mały i duży synek nie opuścili żadnego punktu programu. Zważywszy na krótki czas wycieczki (8 dni) wiemy że to dzięki Jurkowi zdołaliśmy wykorzystać czas spędzony w Maroku na 100 procent.
Zobaczyliśmy ten piękny kraj poza "strefą przeciętnego turysty" odkrywając jego charakter, koloryt, smak i zapach. Wciąż jeszcze jesteśmy oczarowani tętniącymi życiem uliczkami i ich kolorytem, ale także przygotowaniem, humorem i nieprzeciętną osobowością naszego przewodnika.
Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości z kim jechać na prawdziwą przygodę nie martwiąc się dosłownie o nic my te wątpliwości rozwiewamy - Arsoba Travel!!
Jeszcze raz pozdrawiamy ("Marokańskie Brzuszki") i mamy nadzieję - do zobaczenia!
        Ewa i Maciej, Gorzów Wielkopolski