KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Aktualności

Dzień Komara

W roku 2022 Dzień Komara przypada na 20 sierpnia. Święto zostało ustanowione na pamiątkę doktora Ronalda Rossa, a nie ku czci komara! ;)

czytaj więcej...

O grenlandzkim tupilaku

Według grenlandzkiej religii Eskimosów tupilak był potworem zemsty, stworzonym przez praktykującego czary lub szamanizm.

czytaj więcej...

Wielkie rabaty na naszą wyprawę po wschodnich USA

Do USA nie potrzebujemy już wiz, a od 12 czerwca nie trzeba już robić testów przed wylotem! Wielkie rabaty 8.000 i 3.000 złotych są do wzięcia!

czytaj więcej...

NAJBLIŻSZE PREZENTACJE: Portugalska pętla. 2400 km piechotą

Z powodu pandemii Jurek Arsoba stracił pracę życia, postanowił więc… odnaleźć harmonię istnienia. Miała mu w tym pomóc piesza wędrówka wokół Portugalii, wzdłuż jej granic. Samotna, choć nie do końca – w wyprawie towarzyszył mu...

czytaj więcej...

Portugalia Jurka Arsoby na Gryfińskim Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij

W dniach 06-10 kwietnia odbył się 16. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij". To były piękne dni, pełne opowieści o podróżach, kosmicznych energii i nowych przyjaźni. ...

czytaj więcej...

Solidarni z Ukrainą

Barwy flagi Ukrainy to niebieski – kolor nieba, symbol pokoju i żółty – kolor zboża, symbol bogactw ziemi. To barwy obecne od kilku dni na całym świecie, który krzyczy NIE Putinowi i wojnie!

czytaj więcej...

Rozpoczynamy organizację wypraw na 2022 rok

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy przygotowania do dwóch potwierdzonych wypraw.

czytaj więcej...

Podsumowanie wyprawowe 2021

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy podsumować 2021 rok i napisać, że w końcu mogliśmy zabrać Was na wyprawy! Po 2020 roku to niesamowita odmiana... Dziękujemy, że byliście z nami!

czytaj więcej...

Światowy Dzień Turystyki

Turystki i Turyści, Życzymy Wam, by Światowy Dzień Turystyki był zwiastunem jej zdrowienia! A sobie mocno życzymy byśmy mogli organizować dla Was wyprawy bez ograniczeń.

czytaj więcej...

Gruzińskie Miasto Miłości

Signagi to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miasteczek Gruzji. Zwane jest Miastem Miłości, klimatem przypomina miasta Toskanii, a na dodatek leży w winiarskiej Kahetii.

czytaj więcej...