KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Droga - najlepszy przyjaciel podróżnika.

strona główna » aktualności » Droga - najlepszy przyjaciel podróżnika.

Bo przecież nie sam cel podróży jest najważniejszy, ale bycie w trasie.

Na górskie trasy w Gruzji zawsze wyposażamy się w auta z napędem na cztery koła.

Amerykanie chcą zmienić drogi w naturalne źródło energii. Fragment słynnej drogi Route 66 posłuży jako poligon eksperymentalny i zostanie wyłożony specjalnymi panelami solarnymi, które będą produkowały energię elektryczną.

Drogi zmieniają się na całym świecie, co ważne, bo są nieodzownym elementem każdej podróży. Przecież nie sam cel podróży jest najważniejszy, ale samo bycie w trasie.

Podczas naszych wypraw przemierzyliśmy już tysiące kilometrów różnych dróg, zarówno prostych jak strzała amerykańskich asfaltowych szos, jak i górskich, trudniej dostępnych szlaków Gruzji. Nasi piloci prowadzili zarówno lewą, jak i prawą stroną drogi, w zależności od przepisów w danym kraju. Krótko mówiąc drogi, ulice i ścieżki nie są nam obce, a podróże z miejsca na miejsce, choć czasem długie nigdy nie są nudne, co potwierdza wielu uczestników naszych wypraw.

Bycie w drodze to doskonała okazja do podziwiania krajobrazów, spotkania niecodziennych pojazdów i zrobienia wyjątkowych zdjęć, którymi jak zwykle chętnie się z wami dzielimy. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy was do drogowych wojaży, a tym, którzy już są w trasie życzymy szerokiej drogi i niezapomnianych przygód!