KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

III Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń"

strona główna » aktualności » III Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń"

III Festiwal Podróżniczy "Śladami Marzeń" właśnie się zakończył...

Wróciliśmy właśnie z Poznania, gdzie gościliśmy na III edycji Festiwalu Podróżniczego "Śladami Marzeń". Ogromne dzięki wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za ciepłe słowa pod naszym adresem i dobrą energię:) Jurek zrobił furorę swoją nową prezentacją, wcielając się w postać Polskiego Strażnika Mrozu - wystarczy zerknąć na fotki poniżej - nie było lekko wytrzymać w stroju przystosowanym do syberyjskich klimatów, ale dał radę ;)

Dla przypomnienia: w marcu tego roku Jurek zrealizował swoje marzenie i wspólnie z Igorem Skawińskim dotarł do najzimniejszego rejonu świata, gdzie zanotowano rekordowo niską temperaturę -72°C - o tym już Wam pisaliśmy, ale w Poznaniu pierwszy raz opowiadaliśmy ;)


Aromatyczna omańska masala, którą częstowaliśmy gości stoiska Arsoba Travel zeszła w takich ilościach, że chyba całą ekipą ruszymy do Omanu po zapasy herbaty na kolejne festiwale ...podobno pomaga przetrwać przez wszystkie prezentacje dzięki swoim pobudzającym właściwościom ;)


Poznań! WIELKIE DZIĘKI! Organizatorom Festiwalu oraz tym, którzy odwiedzili nasze stoisko!...i do zobaczenia na kolejnej edycji Festiwalu "Śladami Marzeń":)

Dokumenty do pobrania

IMG_9740_.JPG