KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Już kolejny raz w tym roku zatrzęsła się ziemia.

strona główna » aktualności » Już kolejny raz w tym roku zatrzęsła się ziemia.

Tym razem trochę ucierpiał teren BAGAN w Birmie.

Już kolejny raz w tym roku zatrzęsła się ziemia. Żyjemy w takich czasach, że zmieniająca się planeta czasami drży i niestety giną ludzie, tak jak dwa dni temu we Włoszech a zniszczeniu ulegają zabytki jak w tym samym czasie w Birmie, jednym z najpiękniejszych krajów świata.

Obszar trzęsienia ziemi objął teren BAGAN, bajkowej, ogromnej, fascynującej krainy tysiącletnich świątyń i stup buddyjskich. Ucierpiało ok 70 zabytkowych budowli - to dużo, ale na szczęście ponad 2000 innych obiektów pozostało nienaruszonych, więc nadal miejsce to, wpisane na listę UNESCO jest wyjątkowe, piękne i jedyne w swoim rodzaju. Wciąż warto, a nawet trzeba tam pojechać, co również i my czynimy podczas naszych wypraw do Birmy.

BAGAN przemierzamy go pieszo i rowerami, za każdym razem odkrywając go na nowo. Już wkrótce znów lecimy do Birmy, ponownie odwiedzimy BAGAN, zobaczymy jak wygląda po trzęsieniu ziemi i jeśli będzie możliwość postaramy się jakoś pomóc. 


Na przełomie 2016 i 2017 roku organizujemy dwie wyprawy do Birmy, a już wkrótce opublikujemy terminy na pierwszy kwartał 2017.
Po pełny, bogaty program naszych wypraw do Birmy zapraszamy na naszą stronę internetową.