KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

WOLNE MIEJSCA NA POTWIERDZONE WYPRAWY

strona główna » aktualności » WOLNE MIEJSCA NA POTWIERDZONE WYPRAWY

Witajcie! Mamy jeszcze wolne miejsca na potwierdzone wyprawy w różne zakątki świata.

Już w marcu wybieramy się na 13 dni do OMANU nacieszyć się słońcem, zwiedzić ten bardzo ciekawy kraj i odwiedzić rajskie plaże, piękne góry i głębokie kaniony. 

Na przełomie lipca i sierpnia będziemy obcować z dziką przyrodą na wyjątkowej KAMCZATCE. Spędzimy 14 dni wśród gorących źródeł

i wulkanicznych krajobrazów.

Latem udamy się na północ, na największą wyspę świata, jaką jest GRENLANDIA. Przemieszczając się statkami oraz pieszo będziemy oglądać góry lodowe, obserwować wieloryby i foki. Na lądzie poznamy wyjątkową kulturę Grenlandii i obejrzymy gigantyczne lodowce.

W USA zwiedzimy parki narodowe dzikiego zachodu, w tym słynny Wielki Kanion oraz Park Yellowstone. Wisienką na torcie będzie obserwacja całkowitego zaćmienia Słońca w okolicach Parku Narodowego Grand Teton.

Mamy też coś dla miłośników nurkowania. Zaprzyjaźnione biuro podróży Aqua Travel z Olsztyna wybiera się na przełomie marca i kwietnia do Ameryki Środkowej, by zobaczyć co kryje się pod powierzchnią wód HONDURASU i zwiedzić GWATEMALĘ. Mają jeszcze 3 wolne miejsca!

Zapraszamy do zgłaszania się na potwierdzone wyprawy:

OMAN
04 - 18 marca 2017 (15 dni)

KAMCZATKA
18 lipca - 02 sierpnia 2017 (16 dni)

GRENLANDIA
28 czerwca - 14 lipca 2017 (17 dni)

USA
05 - 27 sierpnia 2017 (23 dni)

HONDURAS i GWATEMALA
30 czerwca - 14 lipca 2017 (14 dni)
zostały 3 miejsca

Programy i terminy wszystkich wypraw znajdziecie TU.