KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

W WIETNAMIE kręcą nową wersję KING KONGA!!!

strona główna » aktualności » W WIETNAMIE kręcą nową wersję KING KONGA!!!

Wietnam, podobnie jak Nowa Zelandia, ma szansę zasłynąć jako plan filmowy dla hollywoodzkiej superprodukcji.

Starcie Gigantów, czyli jak Japonia przywitała Wielką Małpę :)

Część zdjęć do nowej wersji King Kong powstaje właśnie w kompleksie gór i rzek w północnej prowincji Ninh Binh, w jaskiniach prowincji Quang Binh, oraz w Zatoce Ha Long. Wietnamskie krajobrazy posłużą do stworzenia filmowej Wyspy Czaszki.

Według reżysera sceny kręcone w Wietnamie są jednymi z kluczowych i mają dorównywać rozmachem tym z Władcy Pierścieni. Jeśli nowy King Kong okaże się równie dużym sukcesem, Wietnam będzie gratką dla miłośników zwiedzania planów filmowych :)

Cała produkcja ma kosztować 190 milionów dolarów, a oprócz Wietnamu zdjęcia powstaną również w Australii, na Hawajach i w USA.

King Kong to światowiec i podróżnik. Wraz z innymi przedstawicielami wymarłej fauny, która przetrwała masowe wymeranie żył na Wyspie Czaszki, skąd schwytany przez ludzi popłynął do Nowego Jorku, gdzie nieźle narozrabiał. Pojawił się też w Japonii, co nie spodobało sie tamtejszej Godzilli :)

Premiera filmu przewidziana jest na marzec 2017 roku, ale wietnamskie krajobrazy możecie zobaczyć już dziś na naszych zdjęciach w poniższej galerii. A gdyby Wam było mało, zapraszamy na naszą wyprawę do Indochin, podczas której przez kilka dni zwiedzamy Wietnam.