KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Wolne miejsca na ostatnie wyprawy w 2016!

strona główna » aktualności » Wolne miejsca na ostatnie wyprawy w 2016!

Są jeszcze całe trzy miesiące, by wyjechać gdzieś w tym roku.

Nowa Zelandia - jedno z niweielu miejsc, gdzie mozna obserwować czynne gejzery.

Lato zleciało nie wiadomo kiedy, powoli wyciągamy cieplejsze jesienne ubrania. Do końca roku pozostało niewiele ponad trzy miesiące i zapewne wielu z was wybrałoby się jeszcze gdzieś w świat :)

Dla tych, którzy po wakacyjnych wojażach dalej nie mogą usiedzieć w miejscu mamy jeszcze wolne miejsca na ostatnie tegoroczne wyprawy. A jest w czym wybierać, bo możemy was zabrać zarówno do od dalekiej Azji, jak i do Afryki albo aż na Antypody :)

Jeśli chcecie spędzić część jesieni w przyjemnym cieple i słońcu, polecamy wyprawy do Australii i Nowej Zelandii. Są pełne niesamowitych krajobrazów i wyjątkowych miejsc, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Słońca z pewnością nie zabraknie też w Etiopii, do której jedziemy tuż po świętach Bożego Narodzenia. Więc jeśli marzy

wam się spędzenie Sylwestra w krótkich spodenkach, serdecznie zapraszamy :) Nowy Rok możemy przywitać również w pięknym i gościnnym Omanie. Ale przełom roku to nie jedyny termin, w jakim
zaplanowaliśmy wyprawę do tego kraju.

Mamy też coś dla tych, którzy wolą spędzić czas w klimacie orientalnym. W listopadzie wybieramy się do Chin, by zwiedzić najciekawszą - wschodnią część Państwa Środka. W programie oczywiście Wielki Mur Chiński, Pekin, Hong-Kong i wiele więcej.
Są jeszcze też wolne miejsca do Japonii, cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów. Wcale nas to nie dziwi, bo Japonia to kraj, do którego można jeździć co roku i co roku na nowo się nim zachwycić.

Wszystkie terminy i programy tegorocznych wypraw znajdziecie na naszej stronie internetowej.