KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

OGÓLNE: opinie Uczestników wypraw i wycieczek Arsoba Travel


...

Pracownia podróży Arsoba Travel to przede wszystkim pasja do podróżowania ludzi którzy ją tworzą. Pasja podróżnicza oznacza fascynacje tym co nowe, nieznane, ciekawe, inne i uczy otwierania swoich horyzontow myślowych na różnorodność kulturową. Podróżowanie zawsze było, jest i będzie związane z rozwojem świadomości i jak mówi znane powiedzenie " podróże kształcą" często zmienia nasz światopogląd. Jurek Arsoba objechał sam kawał świata, jadł, pił i doświadczał wszelkich cudów natury, a także poznawał bliżej ludzi, ktorzy wydają się być tak różni od nas a w istocie przy wspolnym biesiadowaniu łączy nas tak wiele. Arsoba Travel zabiera swoich klientów właśnie w takie podróże - ciekawe, inne, pełne doznań zmyslowych w kontakcie z naturą, barwne i pełne ulicznych smaków, niezapomnianych wschodów i zachodów słońca tam gdzie dymią wulkany, gdzie szamani od pradawnych czasów składają ofiary swym bogom, gdzie mróz sięga - 40 st., gdzie góry przytulają się do morza. Najfajniejsza jest w tym podróżowaniu różnorodność: czasem śpi się w wygodnym łóżku a czasem w namiocie i pod gołym niebem, czasem jedzie się pociągiem pędzącym 300km/h a niekiedy rowerem, czasem czekał nas wykwintny posiłek a niekiedy proste jadło od gospodarza, nie wspominając o urokliwych posiłkach na łonie natury z widokiem zapierającym przeżuwanie.
Program podróży jest tak wyważony aby móc nasycić się miejscem do którego się przybywa, dzięki czemu nie ma pośpiechu i powierzchowności co częste jest w masowej turystyce. Przy tym dni są wypełnione od rana do wieczora, nie ma nudy.
Z Arsoba Travel nie odhaczałam atrakcji turystycznych ale je przeżywałam dlatego już na zawsze zostaną w mej pamięci jak pierwsza miłość.
        Agnieszka Czapla  

Z tą ekipą mogę jechać na koniec świata. Jest fajna atmosfera i czuję się bezpiecznie. Polecam
        Halina Suszek  

Od 25 lat podróżuje po Świecie sama jak i z moimi grupowymi Klientami ale dopiero od 15 lat zrozumiałam co oznacza podróżować bezpiecznie, podróżować ciekawie, podróżować z solidnym i doswiadczonym opiekunem!
Firma Arsoba Travel spelnia te wszystkie oczekiwania w nadmiarze!
Jurek Arsoba to osoba, która z ogromym sercem , zaangazowaniem i poświęceniem przygotowuje i osobiście obsługuje wszystkie Wyprawy jakie tylko można sobie wymarzyc!
Od lat z wielką przyjemnością oddaje w rece Jurka Arsoby organizację wyjazdów moich wymagających Klientow Grupowych Korporacyjnych jak i prywatnych wypraw w gronie znajomych!
Polecam i zapraszam do skorzystania z tej Firmy!
Juz pierwszy kontakt telefoniczny uświadomi Wam ze macie do czynienia z Osobą o wysokiej kulturze osobistej , wiedzy i profesjonalizmie!
Może wtedy po cichu przyznacie mi racje i potwierdzicie w 100% opinie jaką tutaj dzisiaj wyrażam!
Powodzenia i z serca życzę Wam Wspanialych wypraw przez kolejne lata!
        Katarzyna Warcaba Myklebust, Prestige Travel, Norwegia

Super profesjonalne przygotowanie wypraw. Polecam mocno
        Andrzej Suszek  

Miłośnikom wyjazdów w formule all inclusive, oczekującym, że porter wniesie im walizkę do hotelu szczerze odradzam.
Polecamy Arsoba Travel świadomym podróżnikom, chcącym dotrzeć dalej i zobaczyć więcej niż oferuje masowy przemysł turystyczny. Firma stworzona z pasji jej Właściciela do podróżowania. Programy nieszablonowe i intensywne, realizowane bardzo profesjonalnie. Mieliśmy okazję i przyjemność wziąć udział w dwóch wyprawach - do Australii i Nowej Zelandii oraz do Japonii i obie były bardzo udane.
W obu przypadkach godne podkreślenia było osobiste zaangażowanie Jurka w organizację wyjazdów i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Są to wyjazdy dosłownie szyte na miarę uwzględniające potrzeby i preferencje ich uczestników. Oczywiste jest zatem, że myślimy już o następnych wyprawach. Póki co jeszcze raz dziękujemy za te dotychczasowe!
        Andrzej Wieczorek  

Kilkukrotnie miałem kontakt z Pracownią Podróży Arsoba Travel. Wspaniali, pozytywni ludzie. Konkretna firma z klasą. Polecam
        Frank Siesta  

Najlepsza, najbardziej elitarna pracownia turystyczna, która realizuje wyprawy w dalekie zakątki świata. Szczerze polecam, na prawdę warto ;-)
        Adam Rybarczyk  

Podróżowanie z Arsoba Travel to przygoda i masa wrażeń  :) Ekipa świetnie organizuje wyprawy, urlop po prostu bardzo udany! Polecam  
        Marta Tarka

Fenomenalne niezapomniane wrażenia dzięki wspaniałym organizatorom. Gorąco polecam.
        Grażyna Hanc Krupa  

to miała być kolejna wycieczka... od pierwszego kontaktu mailowego zespół Jurka prowadzi klienta doskonale. Uprzedzając pytania  :) - rozwiewają wątpliwości... Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Człowiekowi się wydaje że już go nic nie zaskoczy, a proszę... można jeszcze w jakieś kolejne cudowne miejsce pojechać ...bo jak to mówi Jurek - szkoda by było nie zobaczyć :) to nie była kolejna wycieczka! To była przygoda życia!!! Poleeeecccammmmm
        Katarzyna Łozowska  

Niebanalnie, autentycznie i z pełnym zaangażowaniem - gwarancja najlepszej przygody!
        Paulina Wałowska

Nietuzinkowe kierunki podróży i pełen profesjonalizm na każdym jej etapie!
       Martyna Rutkowska  

Nie szukaj żadnego innego biura podróży! Polecam!
        Alicja Rutkowska  

Polecam! Arsoba Travel to prawdziwy MISTRZ w swoim fachu :) Podróżowanie to sztuka, którą warto odkrywać z najlepszymi...
        Magdalena Janeczek  
 
Kochani. Niedługo zniesione będą restrykcje na podróże. Zapewniam, że jedne z piękniejszych. zapewniających cały wachlarz dobrych emocji organizuje ARSOBA TRAVEL! POLECAM GORĄCO
       Dariusz Kamiński

Świetnie zorganizowany wyjazd, profesjonalna obsługa, niesamowite miejsca.
        Ela Skowron  

Polecam serdecznie. Jerzy Arsoba - człowiek orkiestra -cudowny i niekonwencjonalny organizator wycieczek, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarancja 100% niezapomnianych wrażeń.
        Beata Muszyńska

Biuro wybitne.Ludzie z pasja.Jurek Arsoba jedyny w swoim rodzaju.jesli podróżować pod dobrymi skrzydłami to tylko z Arsoba Travel.To biuro oferuje poznawanie miejsc niedostępnych dla większości turystów podróżujących z tradycyjnymi biurami podróży.Tutaj klient jest najważniejszy. Dziękuje za te przeżycia i do zobaczenia na następnej cudownej wyprawie.
        Beata Tabisz

Świetna firma, która pokazuje ze mozna spełniac marzenia pracujac, jest inspiracją dla mnie i dla wielu innych marzycieli  :)
Polecam przede wszytkim głównego organizatora Jurka, który do kazdej wyprawy przygotowuje sie miesiącami dba o kazdy szczegoł aby jak najwiecej dobrego wyniesc z kazdej wyprawy.
        Sylwia Domian

Jeśli chcesz przeżyć prawdziwa przygodę szukasz czegoś innego niż standardowe wycieczki to na pewno znajdziesz to tutaj.
        Daria Daria  

Wyprawy są przemyślane, zaplanowane i realizowane. Jurek w mistrzowski sposób opiekuje sie grupa i dba o każdego uczestnika. wyprawy są ciekawe , inspirujące. ppdróżując z Nim czuję sie bezpiecznie. jest zaangażowany i bardzo pomocny. wszystkim bardzo polecam.
        Elżbieta Pohl-Duczmal

Dobrego pomysłu i sprawnej organizacji tylko pogratulować! Nie ma dwóch takich samych wyjazdów choćby w te same miejsca, wystarczy śledzić profil, a na nim fotorelacje. Ktoś, kto lubi podróżować i lubi ludzi - znajdzie tu możliwość spełniania swoich podróżniczych marzeń!
        Marija Zgolak

Byłem uczestnikiem dwóch wypraw z Jurkiem Arsobą w roli organizatora, przewodnika i opiekuna w jednej osobie. Wszystkie wyprawy byłe przygotowane i prowadzone w sposób bardzo profesjonalny i spełniały moje wszystkie oczekiwania. Rola przewodnika i opiekuna nie jest łatwa kiedy uczestniczą w niej ludzie w różnym wieku, możliwościach fizycznych czy zainteresowaniach ale Jurek ma taką umiejętność integrowania ludzi i wychodzenia z sytuacji kolizyjnych bez strat w stosunku do grupy. Co mi się podoba jeżeli chodzi o sposób poznawania świata z Jurkiem to jego otwartość na ludzi, duża cierpliwość i rzadka umiejętność wiedzy w sposób interesujący. Już dzisiaj planujemy wraz z moją żoną kolejną wyprawę z biurem ARSOBA TRAVEL i mam nadzieję że obecna sytuacja szybko zmieni się na tyle że będziemy mogli na nowo poznawać świat. Wszystkim polecam i zachęcam do współpracy i zwiedzania świata z biurem ARSOBA TRAVEL!!!!! Pozdrawiam całą ekipę, a w szczególności Jurka Arsobę!!!!
        Krzysztof Duczmal

Absolutnie wyjątkowe biuro, bo i niewielu jest takich podróżników jak Jurek Arsoba. Pasja, otwartość na ludzi i miłość do świata - słowem ARSOBA travel.
        Aga Rostkowska

Jurek ze swoja wspaniala zaloga znakomicie czuja podroze, sami sa ich pasjonatami i chetnie dziela sie ta swoja energia, tworzac niesamowita przestrzen dla ludzi kochajacych podrozowac, odkrywac. Polecam!
        Konrad Aden

Z Pracownią podróży Arsoba Travel byłam w paru miejscach na świecie. Imprezy są zawsze super zorganizowane, trafiałam zawsze na super przewodników. Myślę, że niektóre osoby nie rozumieją niestety, że to biuro nie organizuje wyjazdów na "byczenie się" do 5* hoteli, tylko organizuje prawdziwe turystyczno-poznawcze imprezy. Dla mnie najważniejszy jest ciekawy program i dobra organizacja imprezy, a to u Nich to standard. Osobiście gorąco polecam to biuro ludziom, którzy chcą zobaczyć kawałek naszego cudownego świata, który nas otacza i ma nam tak wiele do zaoferowania.
        Aneta Kusiak

Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu! :) Serdecznie polecam i chętnie skorzystam ponownie z Państwa usług i wiedzy! Wspaniali ludzie, pełni pasji.
        Adriana Warchał

Byłam z nimi w Azji. Niezapomniana podróż, niezapomniana przygoda :). Myślę, że jeszcze nie raz z nimi polecę :)
        Monika Nika

Za nami cztery wyprawy z AT i z niecierpliwością czekamy na następne. Organizacja, opieka na najwyższym poziomie! Wyprawy realizowane zgodnie z programem, a dodatkowo, w miarę możliwości, modyfikowane na miejscu zgodnie z życzeniami uczestników!
        Rafał Baranowski

Arsoba Travel to nie tylko miejsca, wyprawy i wycieczki, które ta Pracownia Podróży ma w swojej ofercie, ale przede wszystkim ludzie - przewodnicy, będący fachowcami i pasjonatami, dzielący się swoimi doświadczeniami i miłością do odwiedzanych miejsc. Polecam serdecznie!
        Karolina Kania

Polecam to biuro z wielu powodów. Jednym z nich jest profesjonalizm organizacji i indywidualizacja każdej imprezy i każdego klienta. Od zaćmienia Słońca, przez pustkowia Syberii, po wysuszone Słońcem pustynie... Te i wiele innych "destynacji" biura, to przygoda pod okiem fachowców! Polecam!
        Paweł Łuczko

Wspaniali ludzi. Pełen profesjonalizm. Jak na wyprawę do tylko z nimi.
        Monika Janiak

Chcecie przeżyć niebanalną przygodę. W każdym miejscu na ziemi jest to możliwe z tymi ludźmi. Prawdziwe poznawanie świata z ludźmi, którzy są go ciekawi. POLECAM!!!
        Dariusz Kamiński


Mała ekipa ale dają z siebie wszystko. Wyprawy w kameralnym gronie (gigantyczny plus), mega dopracowane. NIGDY nie byłam na lepszej wyprawie niż ta z Arsoba Travel. Szacun!
        Marta De

To nie jest „zwiedzanie z Orbisem”. Z nimi można wejść „kuchennymi drzwiami” i poznać świat z nieoczekiwanej strony. Profesjonalnie przygotowani piloci to nie opiekunowie za kasę ale towarzysze w podróży. Polecam!
        Piotr Wilanowski

Niesztampowe biuro podróży z sercem na talerzu. Doskonale przygotowani przewodnicy, świetna atmosfera i mnóstwo dodatkowych popodróżowych atrakcji, które Jurek i jego ekipa organizują po prostu z potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uciechy, jakie dają swoimi opowieściami. Z utęsknieniem czekamy na kolejne wspólne podróże i wspólnie spędzony czas!
        Anna Przybylska-Dachtera

Jurek Arsoba to jest taki GOŚĆ, z którym każdy wyjazd to jest przygoda! Zaliczyliśmy razem kilka takich przygód w różnych okolicznościach przyrody i teraz nic już nie jest takie samo... ;) Naprawdę warto dać się zarazić pasją do podróży przez Arsoba Travel!
        Bartosz Piziak

Najlepsza ekipa nietuzinkowi ludzie i nieszablonowe wycieczki jeśli ktoś szuka czegoś innego niż katalogi biur podroży to własnie tutaj to znajdzie.
        Anna Socha

Niesamowity pomysł z tymi wyprawami, szczerze polecam.
        Sylwia Domian

If you want to travel, there are no better people to do it with then Arsoba Travel team. Highly recommend…
        Curious MC

Szukasz aktywnego wypoczynku oraz profesjonalnego wsparcia podczas twojego urlopu życia. Arsoba Travel to doskonały wybór.
        Kamil Wierzbowski

"pracownia podróży" i wszystko jasne - wspaniale zorganizowani ludzie z pasją podróży. Nie bardzo mam się do czego przyczepić, a czepialska jestem. Super przygoda, świetna organizacja, indywidualne podejście.
        Beata Szewczyk

Polecam serdecznie. Jerzy Arsoba - człowiek orkiestra -cudowny i niekonwencjonalny organizator wycieczek, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Gwarancja 100% niezapomnianych wrażeń.
        Beata Muszyńska

Jeśli szukacie nieszablonowych podróży to tylko z Arsoba Travel. Pozytywnie zakręceni, pomocni, oddani do granic możliwości, podróżnicy z sercem. Nie ilość a jakość się liczy. Polecam gorąco dla wszystkich kochających podróże.
        Elena Jusiel

Jeśli twoje standardowe destynacje to Hurghada, albo w porywach Kanary, to daj sobie spokój... Jeśli jednak chcesz dotrzeć tam, gdzie docierają nieliczni i tylko nielicznym dane jest poczuć dech zapierający pierś doznania, widoki, relacje, relacje, to trudno będzie o lepszy wybór... Od największej "dziury" w ziemi na świecie na Syberii, przez Bajkał, najzimniejsze zamieszkałe miejsce świata, Ojmiakon po japońskie świątynie, które widują prawie wyłącznie lokalni mieszkańcy, to podróż z Jurkiem Arsoba jest jak przepłynięcie Styksu mając Charona za przewodnika!
        Dimitris Dymitriadis

Jedyne w swoim rodzaju biuro, a Jurek to nie tylko fantastyczny i doświadczony przewodnik, ale również towarzysz podróży, z którym chętnie wybralibyśmy się w podróż dookoła świata. Jak już będzie można, oby jak najszybciej.
        Kola G

Podróże, geografia i mapy to nasz konik, stwierdzamy więc z pełną odpowiedzialnością: jeśli chcecie odwiedzić naprawdę niezwykłe miejsca w kameralny, osobisty sposób, to tylko z Jurkiem Arsobą i jego świetnym zespołem.
        Meridian Wydawnictwo

Podróżowanie z z ARSOBA TRAVEL było czystą przyjemnością. Właściciel jak i piloci to profesjonalni pasjonaci. Wszystkie wyprawy są wcześniej sprawdzane i "obchodzone" Jeszcze raz chętnie skorzystam z usług pracowni podróży. I HOPE.
        Ireneusz Moskwa

To nie jest biuro podróży, to jest miejsce, gdzie ludzie pełni pasji pomogą Ci spełnić podróżnicze marzenia. Kompetentni, energiczni, profesjonalni. Polecam!
         Bodek Macal

Nie mogę dać niestety więcej niż 5 gwiazdek :) Byłem z ArsobaTravel na kilku wyjazdach trampingowych i było po prostu wyśmienicie. Pilot wyprawy znający trasę, pomocny w każdym problemie. Życzliwość i bieżąca opieka ze strony firmy na najwyższym poziomie. Jeśli tak jak ja szukasz wyprawy a nie wycieczki, to polecam.
        Krzysztof I.

Jeśli szukasz nie-plastikowych przeżyć turystycznych, to ArsobaTravel jest właściwym biurem podróży. Organizują tu nieszablonowe wyjazdy na wszystkie kontynenty. Polecam i pozdrawiam.
       Tomasz Musiał