KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

    Opisy naszych autorskich wypraw i wycieczek w których można wziąć udział znajdują się na podstronach, dostępnych z MENU po lewej stronie. Na naszych wyprawach szczególnie staramy się, aby Uczestnicy doświadczyli codziennego życia mieszkańców, poznali kulturę, przyrodę, zabytki krajów i miejsc do których wspólnie dotrzemy. Czy się to udało i jak było na wyprawach, Uczestnicy piszą w dziale OPINIE.
    W dziale GALERIE ZDJĘĆ  znajdują się setki fotografii - to wystawy fotograficzne, wspomnienie wypraw, których nie zapomnimy, ale też rzut oka na kraje i regiony, do odwiedzenia których zapraszamy.
    Podobnie w dziale FOTO-PREZENTACJE znajdziecie dużo zdjęć -  fotograficzne prezentacje multimedialne.
    Relacje, opisy i dużo zdjęć z wypraw naszych Klubowiczów i Sympatyków umieszczamy w dziale WYPRAWY - relacje. Natomiast w dziale WYPRAWY - patronat znajdziecie informacje o wyprawach i przedsięwzięciach, którym ARSOBA Travel patronował i otaczał medialną opieką.
    Czymże byłyby jednak wyprawy i podróżowanie bez współtowarzyszy, bez ludzi z którymi możemy dzielić się naszą pasją, radością i którzy pomogą w potrzebie? Dlatego KLUB PODRÓŻNIKÓW zaprasza - nie tylko Uczestników wypraw Arsoba, ale wszystkich, którym bliskie są idee podróżowania, zwłaszcza trampingowego.
Dlatego podejmujemy różne działania na styku podróży, aktywnej turystyki i kultury, nie zapominając przy tym o naszych Klubowiczach i Sympatykach. Ma być zawsze ciekawie i wesoło! Stąd AKTUALNOŚCI - czytajcie, co szykujemy nowego, oglądajcie jak było.
    Menu zamykają działy, w których znajdziemy pliki audio i video do ściągnięcia: DO POBRANIA, informacje o firmie oraz sylwetki pilotów i współpracowników: O NAS. Formularz kontaktowy, telefony itp znajdują się w dziale: KONTAKT.

Do zobaczenia na szlaku - Jerzy Arsoba


    Działamy na polskim rynku jako agent turystyki. Współpracujemy organizacyjnie z Biurem Podróży BRITAS Sp. z o.o., z siedzibą w Szczecinie, ul. Papieża Jana Pawła II 49a, nr KRS 0000116624, prowadzącym działalność organizatora turystyki w rozumieniu ustawy o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997 r. z późniejszymi zmianami (na podstawie wpisu do ewidencji działalności regulowanej Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego - nr ewidencyjny 1212, wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - zaświadczenie nr Z-009/99/04), posiadające obowiązkową dla organizatorów turystyki gwarancję ubezpieczeniową o numerze M518511, wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., ważną od 18.09.2020 do 17.09.2021 r.